شماره موبایل معماران و صاحب کاران
بانک اطلاعات ساختمان های درحال ساخت آرتا
  • اولین ارائه دهنده بانک اطلاعات ساختمان در ایران
  • تعداد 260 عدد پروژه در هفته ای که گذشت به روز رسانی شد
شماره موبایل معماران و صاحب کاران

ایا به دنبال شماره تلفن و یا موبایل ساختمان ساز های تهران و اصفهان و مشهد و شیراز و ... هستید؟ ایا میخواهید با ارتباط گرفتن با معماران و صاحب کاران ساختمانی شغل و حرفه خود را گسترش دهید؟پیدا کردن کار برای کناف کاری برای ام دی اف کاری برای کاشی و سرامیک و یا شیرالات برای برق کاری ساختمان ها برای نقاشی و رنگ امیزی و برای فروش تمام محصولات ساختمانی خود میتوانید به راحتی با داشتن شماره موبایل و شماره تلفن ساختمان ساز ها و معماران حرفه ای و همچنین مهندس های ناظر کارهای ساختمانی را به عهده بگیرید.

گروه بازار یابی ارتا با سابقه ای درخشان در امر جمع اوری و دسته بندی ساختمان های در حال ساخت کل کشور میتواند بانک جامع و کاملی از کلیه شماره تلفن های معمار ها و ساختمان ساز ها و مهندس های ناظر را در اختیار شما قرار دهد.این اطلاعات همواره به روز است و هر روز توسط شرکت چک میشود و بعد از به روز رسانی برای شما ارسال میگردد.حرفه اصلی این شرکت جمع اوری و به روز رسانی تمامی ساختمان های درحال ساخت در کل کشور است.

تمامی اصناف برای خدمات خود از جمله نصب کاشی و سرامیک خدمات نمای ساختمان خدمات کاغذ دیواری و یا اهن الات ساختمانی یا بتون ریزی و سفت کاری ساختمان ام  دی اف و کناف کاری و گچ بری و کلیه فروشندگان لوازم ساختمانی میتوانند از این بانک جامع و کامل استفاده نمایند.جهت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن های داخل سایت ارتباط برقرار نمایید

برچسب ها: کناف کاری, ام دی اف کاری, ساختمان ساز ها, شماره موبایل معماران,
آخرین پروژه ها:
تقدیر نامه ها و لوح های شرکت